Ogłoszenie o pracę

XML

Treść

Miejski Zakład Budynków Komunalnych w Lesznie poszukuje osób do pracy na stanowisko: Konserwator

Zawodowo szukasz dla siebie odpowiedniego miejsca - aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Murarz - Instalator - Pomocnik Elektryka

Poszukujemy rzetelnych i dokładnych osób, do pracy przy montażu instalacji elektrycznych, napraw. Mile widziane jest doświadczenie w zakresie elektryki. Jeżeli jesteś komunikatywny, masz chęć do stałego rozwoju. Potrafisz być samodzielny i aktywny w swoich działaniach, a do pracy podchodzisz z pasją i chcesz się realizować - dołącz do naszego zespołu!

Czego oczekujemy?

-Umiejętności pracy w zespole,
-Dobrej organizacji pracy,
-Dyspozycyjność,
-Samodyscypliny,
-Zaangażowania i chęci stałego rozwoju,
-Dokładności i sumienności,
-Mile widziane prawo jazdy kat. B,
-Mile widziana wiedza z zakresu instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych.

Zakres obowiązków:

-Bieżąca realizacja zleceń dotyczących usuwania awarii
-Dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy
-Pilnowanie porządku i kultury pracy
-Dbanie o dobry wizerunek firmy

-Gotowość do pracy w systemie: 2-zmianowym

To oferujemy:

-Umowa o pracę;
-Komplet narzędzi do pracy;
-Szkolenia w zakresach zawodowych;
-Przyjazne środowisko pracy;
-Rozwój zawodowy i zdobywanie uprawnień.

Miejsce pracy Leszno.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „konserwator” na adres: mzbk@post.pl